Nákupy

Vaše svatba je za rohem?


Mnoho nevěst si svou svatbu představuje na základě toho co vidí u jiných párů. Floristé, cukráři, i samotní novomanželé sdílí svoje fotografie ze svateb, a podle nich si potom budoucí nevěsty vybírají, co by se jim na svatbě také líbilo. Inspiraci hledají všude, a tak je jasné že mnoho nevěst podlehne něčemu, co vidí na fotografiích často i od úplně cizích lidí. Na tom není nic špatného a je to normální postup, jak si vybrat svatbu která by se člověku líbila. Někdo má raději přírodní barvy, a tak si vybere třeba luční nebo lesní svatbu, někdo dává přednost okázalému luxusu, a podle toho si vybere barvy i místo konání svatby.

Každou svatbu je nutné plánovat s dostatečným předstihem. Je potřeba si včas zarezervovat datum a místo konání svatby. Dnes už se téměř nekonají svatby na radnicích, a drtivá většina snoubenců si přeje krásnou svatbu se svými blízkými třeba v zahradním sále nebo ve svatební stodole.

nevěsta šaty

Šaty jsou důležité
Některé nevěsty mají problém si vybrat šaty. Některé kvůli tomu že nemají konfekční velikost a máloco jim padne, některé kvůli tomu, že se prostě nedokážou rozhodnout. Oproti tomu najdeme některé nevěsty, které šaty příliš neřeší, těch je ale nejmenší počet. Naprostá většina nevěst chce mít krásné bílé šaty, nad kterými potečou slzy nejen ženichovi. A to ne kvůli jejich ceně.

novomanželé svatba

Trendem posledních let jsou například bohaté svatební šaty pro princeznu bez ramínek https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/svatba/bohate-bez-raminek-556, které bývají většinou v bílé nebo krémové barvě. Živůtky bývají hojně zdobeny korálky a kamínky, případně jen výšivkami. Sukně bývá dlouhá až na zem, a to umožňuje nevěstě si vybrat pohodlné šaty bez podpatků, protože nepůjdou vidět. Tento typ šatů sluší každé postavě, a pokud ještě šat nemáte, možná vás tento typ zaujme. Podívejte se na naši nabídku šatů na našem webu, kde si můžete předem vybrat co se vám líbí.

Powered by: Wordpress