Nákupy

Zlepšete svůj sexuální život


Sex je součástí partnerského soužití. Už dávno ho nebereme jen jako prostředek pro plození dětí. Dnes je pro nás sex příjemnou záležitostí, která k partnerskému životu patří. Určitě si každý z nás vzpomíná na začátky vztahu, kdy jsme často nevěděli, kdy se sexem přestat. Po čase, kdy jste s jedním sexuálním partnerem, může ale vášeň vyprchat, libido poklesnout a vy musíte řešit to, že potřebujete do vašeho života navrátit jiskru.

sex

Jak na to?

Podpořte svou erekci

Co se mužů týče, problémem v sexuálním životě může být způsobený problémy s erekcí. Což je u mužů ve středním věku běžným problémem. Podpořit svou erekci můžete změnou životního stylu, přidáním více pohybu nebo braním různých podpůrných léků, jako třeba viagra nebo kamagra.

Komunikujte

Řešíte problém se sexem? Mluvte o něm! Komunikace je nesmírně důležitá a musíte být schopní se svým partnerem komunikovat o všem. Navzájem si svěřte své sny, touhy a přání. Proberte spolu, co vám v sexu chybí, nebo co byste chtěli zažít. Třeba přijdete na něco, co váš sexuální život okoření.

Sexuální hračky

Zpestřete si váš sexuální život různými sexuálními hračkami. Na trhu je jich takové množství, že nebudete vědět, kterou zkusit dřív. Zkuste například vibrátory, dilda, pouta, šátky, roubík nebo nějakou další hračku, která vás zaujme.

sexuální hračky

Flirtujte

Sexuální napětí musíte budovat postupně, nejenom v posteli, ale i mimo nich. Kdy jste naposledy se svým partnerem flirtovali? Začněte flirtovat, jako na začátku vašeho vztahu! Zahrňte svou partnerku nebo partnera lichotkami, které vám pomůžou prohloubit sexuální napětí.

Udělejte si čas bez dětí

Pokud máte děti, víte, že s dětmi v domácnosti není tak lehké budovat sexuální život, jako dřív. Proto si vyhraďte čas, který budete trávit jen se svým partnerem, bez dětí. Využijte babičky, tetičky nebo chůvu na hlídání.

Powered by: Wordpress