Nákupy

Jaká má být výbavička pro miminko


Obzvlášť nastávající maminky možná ještě neví, co je čeká a co všechno by pro své miminko měly koupit. A tento článek by skvěle mohl posloužit jako návod, co a jak nakoupit a taky jako inspirace. Tak třeba se někomu bude líbit. Jdeme na to. Já sama jsem přemýšlela, jakou výbavičku pro miminko mám koupit. Četla jsem různé příspěvky a články na internetu, projížděla různé diskuze maminek. Prostě všechno. A co že patří mezi základní výbavičku pro miminko https://www.kojeneckeobleceni.cz/? Hned si to spolu rozebereme dopodrobna.

s

Dudlíky

Dudlíky jsou snad jednou z těch nejzákladnějších věcí, které skoro stoprocentně vždycky využijete. Já jsem u dcery dudlík potřebovala skoro pořád, a právě díky němu se mi docela dobře dařilo dceru uspat, až jsem z toho někdy byla kolikrát až překvapená. Před porodem jsem si totiž nikdy nemyslela, že mi až tak moc dudlík pomůže a jaký to bude pomocník. Ale ve skutečnosti to mělo svůj účinek a já jsem ráda za to, že někdo dudlíky vynalezl, protože je to prostě dokonalá věc.

s

Oblečení pro miminko

Kdybych vám řekla, kolik oblečení jsem měla pro dceru před porodem přichystaného a kolik jej reálně vynosila, asi byste se mi hodně smáli. Nějaké oblečení jsme nakoupili společně s přítelem a nějaké jsme zase dostali od mojí a jeho rodiny – takže si asi dovedete představit, kolik jsme ho dohromady měli. Jenže teď přichází ta nejdůležitější část. Dcera toho měla tolik, že to ani nestihla všechno vynosit a mně to bylo celkem líto, protože to byly celkem hezké kousky. Nakonec jsem je po pár měsících, kdy už byly dceři malé prodala. ale byla to škoda, že nevynosila všechno. Proto zase ze začátku nemusíte kupovat oblečení úplně tak moc jako já, podle mého názoru je to úplně zbytečné. Samozřejmě to záleží ale jenom na vás a na tom, jak se rozhodnete a budete to cítit.

Powered by: Wordpress