Nákupy

Náhražka cigarety


Je to velmi zajímavé rozhodnutí, které však uvítají asi jenom nekuřáci. Ti druzí budou jen a jen pekelně naštvaní. Budou hulit jen tajně a když je někdo polapí, budou popraveni. Nebo dostanou jen pokutu? Nám to zde může být jedno a jako nekuřákům už vůbec. Jsou známi lidé, kteří kuřáky nesnášejí, ale se zasahováním do lidského práva svobodně se rozhodovat také tak moc nesouhlasí.

V každém případě by se i u nás měli kuřáci klasických cigaret a tabáku zamyslet. Hlavně sami nad sebou, svým zdravím a penězi. Ano, nekuřákům se to říká snadno a lehce, ale ono to zase tak snadné není. Ano, zbavení se závislosti na čemkoli není vůbec žádná legrace. Ovšem náruživý kuřák nemusí hned házet flintu do jetele. Má zde totiž náhradu a tou je šíša, neboli vodnice čili správně česky vodní dýmka.

spousta vodnic

Pravíte milí čtenáři, že je to totéž. Nu ono to není tak docela pravda. Jen těžko vám bude někdo na trolejbusové zastávce vodnici kouřit, že ano. To je záležitost klidu, a ne spěchu někam do práce. Navíc by to bylo i technicky poněkud obtížné. Takže výsledek je takový, že tím kuřák nebude otravovat jiné lidi.

Druhé plus je pro kuřáka to, že kouřením vodnice nemusí spalovat tabák, ale může použít speciální věcičku zvanou kamínky, která nemá s klasickým tabákem nic společného. Když to kuřák začne pomaličku střídat, časem tabáku odvykne úplně. Ale půjdeme se podívat kolik taková šíša stojí.

rozbitá šíša

Nejlépe asi bude, když si zde povíme, že cena je naprosto různá. Od nejlevnějších za dvě stě korun, které ovšem nedoporučuji, k těm dražším za tisícovku a nejdražším za desítky tisíc korun. Ostatně, proč to zde rozepisovat, nejnovější informace naleznete tam, kde si ji můžete také ihned koupit, a to jest na webové stránce šíša cena. Zde je velký výběr, takže si zcela určitě vyberete takovou, která vyhovuje vašim potřebám.

Powered by: Wordpress