Nákupy

Upravte si oblečení pro maximální pohodlí


Pořídili jste si tříčtvrteční kalhoty, sportovní tepláky, trička s dlouhým rukávem a mikiny, které považujete za velmi pohodlné a nejoblíbenější oblečení jak na doma, tak i pro venkovní sportovní či odpočinkové aktivity? A stalo se vám, že mají kalhoty zapínání v pase na tkaničku a u triček a mikin se vám vytahují rukávy, že v nich vypadáte jako gorila? Možná trochu legrační příměr, ale každému, koho se to týká, je to nepříjemné, a snaží se to nějak řešit.

bačkůrky na suchý zip

Jistou možností je vyhrnout rukávy nad lokty, ale tím se vám látka natolik zhutní, že vás to začne tlačit a škrtit, navíc se rukáv brzy uvolní a sjede dolů, a jste zas tou „gorilou“. A u tepláků či kalhot je zapínání na tkaničku velmi nepřesné – pokud utáhnete málo, kalhoty padají, a utažení naopak silné představuje zaškrcení v pase v úzkém bodě, což je velmi nepříjemné a také nezdravé. Co s tím?

bodlák - princip suchého zipu

Jedno řešení by tu bylo, a velmi elegantní. Suchý zip https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/suche-zipy. Pořídíte si jej v širším provedení, aby pásek neškrtil, například v šíři 3 nebo 5 cm, a našijete jej velmi snadno na rukáv nebo do pasu u kalhot. Zapínání na suchý zip je velmi přesné, spolehlivé a hlavně pohodlné. Utažení provádíte pružně podle potřeby, nic vás neškrtí a nesvírá a suchý zip nepovolí ani pod vodou či za deště (pokud se zrovna octnete venku za nepřízně počasí).

Výhodou suchého zipu je jeho nízká cena a velmi dlouhá životnost, tato úprava oděvů stojí za chvilku práce na šicím stroji, vyplatí se tímto způsobem ošetřit veškeré oblečení, které se zapíná nepohodlným způsobem, anebo je zapotřebí jej přizpůsobit vašim potřebám. Může se to týkat i sportovních bund, pracovních a dokonce i svátečních kalhot, čepic, plavkových šortek, batohů a tašek, zapínání deštníků, zahrnování závěsů, záclon či rolet a mnoha dalších textilních výrobků. Suchý zip vás nikdy a nikde nezradí.

Powered by: Wordpress