Nákupy

Koupejte se ve svém


Mít vlastní bazén je daleko lepší, než muset chodit na veřejné koupaliště. Každý sice nebydlí v domě se zahradou, kam by si bazén mohl pořídit, ale kdo tu možnost má, ten ji většinou využije. Dnes se dají koupit i levnější bazény, takže si ho může dovolit každý. Někdo chce mít doma bazén jen na svlažení malých dětí, a v takovém případě mu většinou stačí nějaký nafukovací bazének. Problém je, že ty nafukovací většinou dlouho nevydrží, a také se v nich vykoupou jen děti. Jestli chcete pevný, kvalitní a funkční bazén pro celou rodinu, vyberte si plastový bazén. Plastové bazény jsou vyráběny ze speciálního plastu, který byl vyvinut právě pro výrobu bazénů. Tento plast musí být odolný vůči jakémukoliv počasí a také musí držet tvar. A to naše bazény splňují.

luxusní bazén

Nabízíme nejenom bazény na povrch pozemku, ale najdete u nás i zapuštěné bazény Bazenygluc, které se vkládají do předem připraveného otvoru. Ten si většinou připravují naši zákazníci sami, ale nemáme problém ani s dodáním bazénu na klíč. Vybrat si můžete kulatý bazén, ovál, čtverec nebo obdélník a to hned v několika rozměrech. Potěšíme nenáročné zákazníky, kterým stačí kvalitní bazén na občasné koupání, ale potěšíme i náročnější zákazníky, kteří chtějí to nejlepší co máme.

Mít můžete bazén do 50 tisíc korun, ale můžete mít i bazén, který stojí nad 100 tisíc. Čím víc od něho chcete, tím bude samozřejmě dražší. Většina zákazníků se spokojí s něčím levnějším, ale kdo touží po luxusním bazénu se slanou vodou, může ho mít.

žena v bazénu

Bazén je i starost
Pokud si pořídíte bazén, je potřeba se o něj starat. Musí mít filtraci, musí se pravidelně čistit a je potřeba, aby byl bazén na zimu vypuštěný a zakrytý plachtou. Pokaždé si pečlivě přečtěte návod na údržbu a mějte doma zásobu chemie, kterou vám doporučíme. Díky tomu docílíte dlouhé životnosti našeho bazénu.

Powered by: Wordpress