Podnikání

Online rezervační systém uplatníte i v masérském salónu


Kdybyste uspořádali anonymní anketní dotazování, jaké povolání lidé považují za nejprospěšnější, zřejmě by první pozice obsadili hasiči a lékaři. Zajímavé by ale bylo, kdybyste svou anketu zaměřili na nejpříjemnější profesi. Zde by lidé možná trochu váhali, ale nakonec by se v mnoha případech shodli na masážních a wellness procedurách. Přitom jde o „pouhé“ dotýkání se pokožky.

ruce a nohy

Lidská pokožka totiž není jen pouhý pruh kůže, co zakrývá tepny, žíly, svalovinu a vnitřní orgány, je to velmi citlivý hmatový orgán a prostřednictvím nervových vláken umožňuje naší duši prožívat ty nejkrásnější zážitky. Proto je také k těm nejúžasnějším prožitkům zařazován sex, přičemž masáže se od sexu svou atraktivitou příliš nevzdalují. Nejpůsobivější jsou reflexní masáže chodidel, tam je nejvíce nervových zakončení a mnozí lidé považují doteky na chodidlech za neuvěřitelně relaxační a navozující neuvěřitelnou slast a rozkoš. Proto se také velké oblibě těší masérské salóny, kde si klienti mohou objednat i terapeutickou, relaxační a regenerační masáž bosých plosek.

masáž chodidel

Dejte vašim zákazníkům možnost vlastní rezervace

Chcete-li si otevřít masérský salón a rozdávat lidem radost formou této příjemné rozkoše, umožněte jim, aby si byli schopni sami nastavit vhodný termín a rezervovali si určitou proceduru podle svého, a to i bez nutnosti někam telefonovat nebo psát e-maily. Zajistíte to pomocí online rezervačního systému, který bude dostupný 24 hodin denně, tím pádem to bude velmi obdobné provozu e-shopu. Zároveň budete mít neustálý aktualizovaný přehled o vaší situaci, což je pro provozování těchto aktivit zásadní. Budete vědět, na kdy se jaký masér má připravit, kdo bude jeho klientem, budete znát případnou anamnézu v případě kontraindikací a budete také moci podle toho zákazníkům včas nabídnout alternativní řešení.

Powered by: Wordpress