Nákupy

Kvalitní kolagen

Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste užívali různé potravinové doplňky? A pokud ano, tak já sama za sebe bych vám také chtěla doporučit a popsat nativní kolagen. Víte vůbec, co je to nativní kolagen anebo k čemu je dobrý? Například nativní kolagen je perfektní v tom, že obsahuje takový ten zvláštní a praktický kolagen, který se v našem těle normálně. Vyskytuje se v nás, ale ne v takovém množství, jaké bychom potřebovali. Je logické, že stárnutím se naše pleť ztenčuje a stárne. Naším postupným věkem se také dělají různé vrásky anebo kůže se méně stahuje, takže také potom je různě povadlá. A to se nám ženám nelíbí.

Kolagen je ve všech podobách.

Nelíbí se to ani mužům. Už není ani výjimka, že i pánové chodí ke kosmetičce anebo na různé plastické operace. Nevím jak vy, ale mě se tohle nelíbí. Jestli třeba jednou za čas zajdou na kosmetiku, tak to chápu, ale i tak je to pro mě moc zženštilé. Místo toho bych raději brala jako muž nativní kolagen anebo další vitamíny. Já jako žena už šestým rokem užívám nativní kolagen a také vitamín C a vitamín B. Je to opravdu perfektní kombinace. Ovšem ale také bych chtěla doporučit, než začnete užívat nativní kolagen, abyste si také pořádně rozmysleli, v jakém množství tohle budete brát. Absolutně nikdy nepřekračujte denní doporučenou dávku. Také by bylo vhodné, kdybyste se třeba poradili se svým lékařem nebo lékárníkem, abyste mu pověděli, že berete ještě například jiné léky. Musíte si také dát pozor, co je to například kontraindikace léků.

Kolagen prospívá.

To znamená, že kdybyste brali například nativní kolagen a do toho ještě jiné léky, tak by to třeba mohlo spolu kontraindikovat, což by nedělalo vůbec dobře a mohlo by vám být nevolno anebo by se vám motala hlava. Proto je opravdu dobré a vhodné, abyste všechno konzultovali alespoň s lékárníkem. A to minimálně. A já jsem také všechno konzultovala a moje kombinace léků je naprosto dostatečná a vyhovující. Také se cítím skvěle. Nativní kolagen najdete jak na internetu, tak také klasicky v lékárně, dá se doporučit opravdu všem. A po půl roce užívání jsem zjistila opravdu takové výsledky, kdy jsem to viděla v zrcadle. Pleť byla více zářivá a lepší na pohled i na dotyk a moje vlasy a nehty byly více pevné.

Powered by: Wordpress