Nákupy

Jsou elektronické cigarety drahé?

Někteří lidé si myslí, že elektronické cigarety jsou drahé. Ale to vůbec není pravda! Pokud vás děsí představa, že byste dali za elektronickou cigaretu kolem dvou tisíc, nakoupili si různé náplně a pak zjistili, že vám tento styl kouření vůbec nevyhovuje, můžete být v klidu. Můžete totiž sehnat levné elektronické cigarety. Elektronické cigarety se dají sehnat v mnoha cenových kategorií. A pokud chcete pro začátek něco levnějšího, máme pro vás dobrou zprávu. Elektronickou cigaretu si můžete sehnat už za pár stovek. Doslova jednu elektronickou cigaretu, kterou můžete hned používat, seženete třeba za 300 Kč.

vaping

Samozřejmě, jen elektronická cigareta vám nestačí. Budete k ní potřebovat i liquid. Jednu lahvičku již hotového liquidu, o obsahu 10 ml, seženete za méně než sto korun. Jistě, seženete i dražší, ale i v levné cenové hranici pod sto korun seženete velmi chutné liquidy s autentickou chutí.

Dále potřebujete něco na nabíjení. USB kabel se většinou dodává i k těm nejlevnějším elektronickým cigaretám. A kdyby ne, do většiny e-cigaret sedí koncovka micro USB, a tu většinou má každý z nás doma, i kdyby od nějakého jiného zařízení.

plnění

Co budete potřebovat dál? Budete potřebovat pravidelně měnit hlavu u své elektronické cigarety. Při pravidelném vapování vám jedna hlava nevydrží věčně, to je asi jasné. Vata, která je uvnitř elektronické cigarety je potřeba vyměnit, stejně jako žhavící spirálka. Jedna náhradní hlava stojí podle toho, jaký typ elektronické cigarety máte. Obecně ale můžeme říct, že jedna náhradní hlava stojí kolem sto korun.

Kdy musíte hlavu vyměnit? Jedna hlava by měla vydržet zhruba 10–15 plnění liquidem. Ale to, že je čas vyměnit hlavu, poznáte i sami. Cigareta vám přestane dávat tolik kouře, kolik jste zvyklí, přestane správně podávat chuť a můžete cítit i spáleninu při vapování.

Powered by: Wordpress