Podnikání

Prodeji brambor přes Internet se daří

Československo bývalo již za socialismu bramborářskou velmocí, zásobovaly tuzemský trh a dokonce se vyváženy do zahraničí. Bramborám se velmi dobře daří zejména na Vysočině, ale to není jediné místo, kde se pěstují. V současné době se tato tradice opět navrací a mnoho zemědělců si uvědomuje, o jak cennou plodinu s vysokým obsahem draslíku a hořčíku se jedná, velmi dobře stravitelnou a vhodnou i pro děti.

prodej brambor

Pěstování a rozvoz brambor probíhá napříč celou republikou v podstatě nepřetržitě, i v zimě se najdou zájemci, kteří nemají prostory na uskladnění, a uvítají zásilku tuzemské úrody ve větším množství, proto se tato činnost rentuje mnoha firmám, a to jak soukromým pěstitelům, tak i přepravním subjektům s dodávkami či nákladními automobily.

Této činnosti se můžete věnovat i vy. Brambory rostou na každé zahradě, a máte-li k dispozici větší plochu zemědělské půdy, není to problém jak v nížinách, tak i v podhorských oblastech. Co však bude zapotřebí, je reklama, možná se to zdá naivní, ale bez reklamy se nikdo o vás nedozví, a upadnete v zapomnění. Musíte získat odběratele, a to například přes webové stránky na Internetu.

řešení SEO

K tomu, aby vás lidé objevili v tomto virtuálním prostředí, je zapotřebí spolupráce s internetovými vyhledávači, a tu zajistíte prostřednictvím SEO auditu od profesionální firmy. Analýza klíčových slov se pak postará o to, že vás vyhledávače umístí do předních pozic, a budete mít velkou šanci získat zájemce o vaši úrodu buď přímým telefonickým či e-mailovým kontaktem či na vaší fyzické adrese, anebo skrze objednávkový formulář na vašem e-shopu.

Specialisté na SEO dohlédnou na to, aby se váš web umísťoval v popředí mezi konkurencí stále, a aby příliv zákazníků nebyl jen dočasný. Samozřejmě na tom musíte zapracovat i vy a nabízet „zboží“, které lidé ocení, a bude pro ně přínosné, tedy ve špičkové kvalitě a za rozumnou cenu.

Powered by: Wordpress