Podnikání

Kdo zaměstnává handicapované, měl by to dát ostatním na vědomí

Někteří lidé považují invalidy za někoho méněcenného. Mohou se tvářit, že s nimi soucítí, ale přesto s nimi nechtějí mít nic společného. A pak jsou jedinci, co dávají handicapovaným lidem stejnou nebo alespoň téměř stejnou šanci (dle stupně a škály postižení) zapojit se do společnosti a být něčím užiteční. Jeden z nejhorších počinů, který totiž těmto lidem můžete provést, je odstrčit je na okraj společnosti. Oni se většinou cítí být stejní, jako vy, a chtějí být také něčím platní.

SEO audit

Ti z vás, co máte odvahu a zaměstnáváte nebo chcete zaměstnávat handicapované nejrůznější činností, například výrobou oděvů, obuvi, nábytku, drobných dárkových předmětů a podobných výrobků, neměli byste podceňovat sílu reklamy, především propagace ve virtuálním prostředí internetu. V současné době je Internet hlavním informačním zdrojem a s trochou šikovnosti tu lze nalézt tolik zajímavých idejí, myšlenek a zkušeností ze všech oblastí lidského života, že byste je nedokázali spočítat.

člověk na vozíčku

Ještě před třiceti lety byl Internet pouhou fikcí a zkušebním projektem na půdě pražského ČVUT, a tehdy si snad nikdo nedokázal představit jeho současnou podobu. Počátky Internetu se s trochou nadsázky podobaly krůčkům malých batolat, která se teprve učí chodit, tehdy například nikdo nevěděl, co je to SEO, a k čemu bude zapotřebí. Naopak dnes se bez jeho důkladné znalosti a praktických řešení neobejdete. Chcete-li provozovat například chráněnou dílnu, která zaměstnává vozíčkáře, a rádi byste o tom dali na vědomí na Internet, musíte kontaktovat profesionály, kteří dobře ví, co obnáší SEO analýza, a kteří bez analýzy klíčových slov prakticky neudělají krok.

SEO se postará o to, aby vás webové vyhledávače v tom rozsáhlém kyberprostoru nejen objevily, ale i vyzdvihly a posunuly mezi ty nejlepší. Být v popředí na první stránce vyhledaných odkazů, je nesmírně výhodné, získáte tím větší šanci uspět v jakémkoli podnikání.

Powered by: Wordpress