Nákupy

Darujte na památku dovolené poznámkový blok

Přátelíte se s lidmi, s nimiž sdílíte společné zájmy, například v jezdeckém oddílu nebo aeroklubu, a pořádáte mimo jiné i společný program vaší dovolené? Jezdíte v zimě na hory, v létě na vodu nebo podnikáte výpravy na kolech? Pak byste se mohli dohodnout, že každý z vás si připraví pro všechny malé překvapení – nějakou drobnost, dárek, co potěší a zároveň bude hmotnou vzpomínkou na společně prožité chvíle. Mohou to být například barevné kšiltovky, nákupní tašky, bavlněné mikiny s výšivkou nebo ručníky, a opatříte-li je nápisem, s připomínkou vaší společné akce, bude to milá pozornost pro dospělé i pro děti.

linkovaný poznámkový blok

Máme pro vás ještě jeden tip, který přijde vhod zejména v dnešní přetechnizované době. Poznámkový blok s vlastním potiskem promodarky.cz. Dnes si kde kdo zapisuje každou drobnost do mobilního telefonu, ale tento postup má řadu úskalí. Za prvé si vaše data může někdo číst a zneužít jich proti vám, a to i přesto, že tvrdíte, jak máte báječný zabezpečující software. A za druhé vám telefon selže v okamžiku, kdy jste ještě nestihli provést synchronizaci a zálohování dat, a o své záznamy přijdete. S poznámkovým blokem si nikdo vaše zápisky číst nebude a nemusíte se zabývat ani zálohováním dat, to, co do něj napíšete, tam prostě zůstane.

psaní poznámek

Papírové kalendáře, záznamníky, diáře a sešity mají i v dnešní době stále svůj platný význam, elektronika může být poruchová, ale na listu papíru se nemá co porouchat. A důvěřovat ve všem těmto přístrojům, i když se tváří jako skutečně úžasné, je pošetilé.

Mít po ruce papírový záznamník je zároveň praktičtější, protože psát tužkou po papíře je rychlejší a hlavně nepotřebujete provádět žádné vedlejší činnosti, jako spouštět software, instalovat jeho aktualizace, hlídat antivirovou ochranu, zapínat mobil, sledovat stav baterie a nabíjet jej nabíječkou atd.

Powered by: Wordpress