Nákupy

Dokonale soběstační


Moderní doba nám umožňuje využívat spoustu moderních technologií, a to i v našich domácnostech. Kdo miluje pokrok, ten si může domů pořídit třeba chytrou domácnost, pomocí které může svůj dům ovládat odkudkoliv pomocí mobilního telefonu. Jenže je potřeba počítat s tím, že. Takovém případě bude celý dům na elektřinu, což se logicky promítne do cen za dodávky. Zálohy tak můžete mít klidně i v řádu desítek tisíc korun podle rozlohy domu a spotřeby.

solární panely

Zvyšuje se počet lidí, kteří mají chytré domácnosti, kamerové systémy, zabezpečovací zařízení a také elektroauta. Všechny tyto vychytávky jsou ale na elektřinu, a tak roste spotřeba na více místech. Dochází tak k výpadkům v celé Evropě, kterým například Německo čelí opakovaně. Výpadky trvají většinou jen pár minut, ale pokud se jedná o opakovaný problém, může dojít k poškození některých zařízení. Jak se tomu vyhnout?

Ostrovní solární elektrárny jsou řešením pro všechny, kteří chtějí být zcela nezávislí na elektřině ze sítě. Vyrobíte si pomocí domácí fotovoltaiky tolik elektřiny, že už nebudete potřebovat elektřinu od dodavatele. Zní to skvěle, že? Tisíce domácností si toto řešení pochvalují, protože se díky tomu staly nezávislými na elektrárnách.

instalace panelů

Ostrovní řešení znamená že dům je zcela soběstačný, co se týče elektrické energie. Budete tak mít elektřinu vždycky a pořád. Nezaskočí vás ani výpadek způsobený poškozením sítě třeba v důsledku nějakého rozmaru počasí. V současné době můžete na instalaci fotovoltaiky získat dotace, které vám pokrytí část vstupní investice. Návratnost vkladu je u každého jiná, protože záleží na tom, jak velkou máte spotřebu a kolik panelů chcete na střeše mít. Pokud vám nevyhovuje umístění na střechu obytné části, dá se vymyslet jiné řešení, které vám bude vyhovovat. Zamluvte si termín a my vám poskytneme všechny informace.

Powered by: Wordpress