Nákupy

Zábradlí ze skla

Skleněné zábradlí patří k největším skvostům, které můžete ve svém životě vidět. Jediným konkurentem je kované zábradlí, které je pohledově stejně úžasné, jen se jedná o jiný styl. Samozřejmostí je, že jak skleněné, tak kované zábradlí se dává na jiná místa. Sklo je impozantní materiál a perfektně se dá kombinovat jak se dřevem, tak s kovem. Tyto prvky do sebe nádherně zapadají a dohromady vytváří unikátní díla, které jsou slastí pro oči. Skleněné zábradlí od kmkdesign.cz, je perfektně propracované a samozřejmě se dělá i na zakázku.

skleněné zábradlí

Na stránkách této firmy se podívejte na fotografie jejich výrobků a měřte se právě na skelné zábradlí. Je zde spousta fotografii, a to v nejrůznějších podobách. Uvidíte zde, jak se protíná ocel nebo dřevo se sklem a vytváří suprová díla. Samozřejmostí je, že má skleněné zábradlí jednoduchou údržbu. Stačí pouze namočit mokrý hard, nebo vzít čistit na sklo a jednoduše sklo vyleštit. Během let krom omytí nepotřebuje žádnou údržbu a vydrží desítky let. Na stránkách také najdete orientační ceník jejich výrobků.

skleněné zábradlí

Tato společnost se však primárně nevěnuje jenom skleněnému zábradlí, ale věnuje se i dalším variantám. Dělají zábradlí z nerezu, balkónové zábradlí, nebo francouzské zábradlí. Samozřejmostí je, že dělají zábradlí jak do venkovních, tak vnitřních prostorů a rádi vám se vším poradí. Dobré je však vědět, co od zábradlí chcete a mít alespoň nějakou představu, jak by mělo vypadat. Rozhodně se podívejte i na doplňky, které dělají a také na kovovýrobu. Zámečnická výroba j velice obsáhlá a můžete si tak nechat udělat požární schodiště, brány, nebo stříšky.

Ať už potřebujete cokoliv ohledně zábradlí a schodů, tak se neváhejte obrátit na tuto firmu. Rozhodně je zde co k vidění a zjistíte, že zábradlí může vypadat jako skvost a ne jako opěrný bod, při vycházení chodů.

Powered by: Wordpress