Podnikání

Netradiční zábava na svatbu

Svatební oslava může mít mnoho podob. Pokud dáváte přednost té tradiční, v uzavřených prostorách s tanečním sálem, kde se vesměs jen klábosí, popíjí alkohol a ochutnávají zákusky či obložené chlebíčky, pak prosím, ať se vám toto pojetí líbí a jste s ním spokojení. Mezi námi jsou ale lidé, co si svatbu představují trochu jinak, netradičně. Mohou to být například svatební obřady na lodi, seskoky padákem, let v balónu, svatba na ochozu hradní věže nebo třeba v ovocném sadu. Pak jsou ale také svatby hravé, hrací či herní, či jak je nazvat. Zaměřují se na hravost, jakožto přirozenou lidskou vlastnost, která by neměla chybět nikomu z nás, přesto ji v sobě mnozí zadusí.

kouzelník na svatbě

Kouzelník – kouzelníci na svatbách dokážou mnohdy rozveselit veškeré osazenstvo a díky báječné atmosféře se tu pak průběh oslavy uvolní, muži odepnou kravaty, ženy odloží část kostýmu anebo se většina pozvaných hostů převlékne do civilu, v němž se cítí lépe. Zábava na svatbu s pozvaným kouzelníkem je vlastně velké překvapení i pro toho, kdo si kouzelníka objednal, protože program jeho vystoupení nebude znám ani jemu.

svatební prstýnky

Házedla a míčové hry – viděli jste někdy svatbu slavit na velkém prostranství, kde se dá zahrát volejbal, basket, fotbálek, pozemní hokej nebo golf? Svatba na golfovém hřišti umí být velmi pozoruhodná, a to i pro naprosté amatéry, co nikdy golf nehráli a pouze si hřiště pronajali. Nemusí však jít pouze o tradiční míčové sporty, můžete si tu třeba zaházet nafukovacím plážovým balónem nebo létajícím talířem (diskem).

žlutý balónek

Bazén – svatebčané svlečení do plavek s oslavou do pozdních nočních hodin u bazénu – to je skutečně neobvyklý zážitek, který vám utkví v paměti možná až do konce života.

Barefoot zábava – svatební oslava se promění v herní prostředí i tehdy, když se vyzujete z bot a budete se venku procházet po bosonohém chodníčku. Je to úžasný antistres a svatbu to může zajímavým způsobem zpestřit.

Powered by: Wordpress