Nákupy

Slabá erekce – to jsou také rušivé vlivy


Zajímáte se o léčbu slabé erekce a dosud jste načerpali pouze to základní „info“, a tím je problematika stravovacích zvyklostí a nešvarů, které s tím úzce souvisí? Už víte, že vám škodí alkohol, cigarety, drogy, a dokonce už jste obeznámeni s tím, že byste měli ze svého jídelníčku vyřadit bílé pečivo, sladkosti a omezit konzumaci masa? Toto bývají pravidla, jimiž se zabývají odborníci v souvislosti se zdravou výživou, poskytují poradenství a nabízí i konkrétní produkty v podobě výživových doplňků nebo přímo vhodných potravin. Existují však i další vlivy, s nimiž byste měli počítat, a také se s nimi vypořádat.

dívka v lese

Vliv médií – sledujete negativní zprávy v televizi, čtete je na webových stránkách, zajímáte se o různé formy násilí a vnímáte, že vám to bere energii? Pak s tím přestaňte a budujte svůj život v pozitivním duchu. Negativní zprávy vytváří negativní emoce, a ty přímo deformují a brzdí vaši erekci.

Vliv mezilidských vztahů – jak dobře vycházíte s lidmi z vašeho okolí? Jaké udržujete vztahy na pracovišti, se sousedy, v rodině, s kamarády, se spolužáky atd.? Může se to zdát podivné, ale i pozitivní emoce, posbírané v průběhu dne, mohou výrazně zasáhnout do průběhu vašeho milostného života – vašeho sexu. Jakákoli negativní emoce způsobuje blokády v lidské mysli a narušuje průtok sexuální energie.

dívka na louce

Vliv předsudků – někteří lidé trpí různými předsudky, a v sexualitě je jich snad nejvíc. Týkají se vztahu muže a ženy, jejich postavení ve společnosti a v rodině, a panuje zde také značná neznalost těla opačného pohlaví. Do hry promlouvají i různá náboženská či společenská tabu, a tak je někdy sexuální kontakt spíše utrpením, než radostným projevem lásky.

Vliv hygieny, kosmetiky a parfémů – ženy i muži by si měli vonět, tím se také pozná vhodný protějšek pro plození dětí z hlediska genetiky (DNA). Čím více jsou partneři odlišní (DNA), tím větší předpoklad zdravých dětí. Přirozenou vůni ale přehlušují parfémy a přehnaná hygiena, a kdo si toto uvědomí, je ve výhodě.

Powered by: Wordpress