Podnikání

S námi dojedete do cíle


Věci které používáme nevydrží věčně. Svoje o tom ví hlavně majitelé aut, kteří často čelí problémům v podobě nefunkčního vozu nebo jeho části. V každém autě se může pokazit cokoliv a to kdykoliv bez ohledu na to, že vaše auto třeba zrovna právě prošlo technickou kontrolou. Ani nákup zcela nového vozu není zárukou toho že pár let servis neuvidíte ani z dálky. V autě je spousta spotřebního materiálu, který se ježděním prostě opotřebovává. Výsledkem je nutnost výměny brzd, gumy na stěračích nebo třeba lambda sond.

havarované auto

Je běžné že když auto nejvíc potřebujete tak zákon schválnosti se postará o to že nevyjedete z garáže. Nenadálé poruchy jsou normální a pro tyto případy je nutné mít připravené telefonní číslo na někoho kdo vám půjčí náhradní vozidlo. Ideální volbou je autopůjčovna v Praze 9. půjčujeme auta už více než 20 let takže máte záruku kvality a spolehlivosti. Naše půjčovna je známá hlavně díky tomu že pracujeme nonstop. Auto se může pokazit kdykoliv takže jsme připraveni vám ho přistavit kam potřebujete i v noci nebo během státního svátku.

Využijte možnost vypůjčit si auto na které jste zvyklí a nebo které chcete vyzkoušet. Můžete si odvézt třeba Fabii nebo Octavii. Nejčastěji se půjčují osobní auta, ale pokud potřebujete třeba dodávku, můžete si ji u nás také vypůjčit. Náš vozový park obsahuje spoustu aut, která jsou připravená na to až do nich nasednete.

škoda fabia

S našimi auty můžete jezdit po celé republice, ale co se týče cesty do zahraničí, jsou možné jen po domluvě s námi. Auto dostanete s plnou nádrží, kterou je potom potřeba dotankovat. Abyste věděli kolik bude vypůjčení stát, spočítejte si cenu podle ceníku na našem webu, kde najdete půjčovné za každé auto na jeden den. Díky orientačnímu ceníku si spočítáte cenu, takže hned budete vědět kolik peněz u nás projedete.
Když vás zradí vaše auto, jsou tu pro vás ta naše.

Powered by: Wordpress