Nákupy

Proč nenosit co chcete?


Ženám obchody nabízí obrovské množství oblečení. Klasické sportovní oblečení, eleganci i vyzývavé modely pro odvážné. Ovšem ne každá žena je schopná si obléct něco z toho, co vidí v obchodě. Stydí se totiž nosit něco, co by odhalovalo, že nemají podprsenku. Pod spoustu oblečení se podprsenka nenosí, protože když jsou vidět ramínka, zapínání nebo dokonce prosvítá celá podprsenka, je to trapas, a proto se raději ženy takového oblečení vzdají předem.

sexy žena

Zejména během léta, kdy teploty často dosahují téměř 35 stupňů, ženy častěji chodí bez podprsenky, protože i když budete mít správnou velikost, můžete si způsobit opruzeniny. Kostice se třou o tělo, a ta při styku se zpocenou pokožkou způsobit opruzeniny, které jsou velmi bolestivé. Pomůže jen nějakou dobu podprsenku stejně nenosit a požívat dětské krémy na opruzeniny. Jestli se tomu chcete vyhnout, prostě ji v létě nenoste, a nahraďte ji třeba páskami na prsa nebo nálepkami na bradavky, chcete-lise vyhnout zvědavým pohledům.

barevné podprsenky

Další variantou jak mít prsa schovaná a přesto nenosit klasickou podprsenku, je neviditelná samodržící podprsenka. Ke vyrobená z kvalitního silikonu, který drží na pokožce sám. Podprsenka dokáže prsa pořádně podepřít a je vhodná i pro větší poprsí. Nemá zapínání a ani ramínka, takže opravu není vidět. Můžete si ji tak vzít pod jakékoliv oblečení – pod korzet, pod tílko, nebo pod průhlednou halenku.

Proč nosit podprsenku?
Mnoho žen se naučilo ji nosit, protože jsou na ni zvyklé. Poslední roky se však vědci přou, zda je podprsenka pro prsa vhodná či jim dokonce škodí. Na tuto otázku ještě neexistuje jednoznačná odpověď, každopádně pokud ji nosit nechcete, neměla byste se do toho nutit. Pokud se bojíte toho že prsa přestanou držet svůj tvar, pravděpodobně k tomu během těhotenství a kojením dojde i tak. Noste jen to co je vám příjemné.

Powered by: Wordpress