Nákupy

Pro skvělou ochranu během menstruace

Za celou dobu kdy žena menstruuje spotřebuje obrovské množství jednorázových menstruačních pomůcek. Ty se po jednom použití musí vyhodit, což znamená, že jde o opravdu velké množství odpadu. Pokud vám záleží na životním prostředí a pokud chcete odpad redukovat, popřemýšlet nad možností změny menstruačních pomůcek. Jednou z možných způsobů je výměna tradičních vložek a tamponů za menstruační kalhotky či kalíšky. Ty vydrží opravdu dlouho.

bílé kalhotky

Proč si vybrat kalíšek?
Pokud nemáte problém se zaváděním tamponů, bude pro vás nejspíš kalíšek nejlepší volbou. Je vyrobený ze silikonu, takže se na jeho povrchu nemnoží bakterie. Po skončení menstruace je potřeba kalíšek vyvařit, a pokud hledáte odpověď na otázku v čem, výrobci kalíšků dnes prodávají i speciální nádobky, do kterých se kalíšek vloží a jednoduše vyvři v mikrovlnce.
Mnohé ženy mají ale problém jak s tampony, tak s kalíškem. Vadím jim cokoliv zavádět do těla. Pro ně budou daleko lepší kalhotky.

Už jste je někdy viděla a přišly vám drahé?
Pokud chcete vyzkoušet menstruační kalhotky levně, protože za ně nechcete dát tisíc korun za kus, podívejte se na naše stránky. Vyrábíme české menstruační kalhotky za příznivé ceny. Pravidelně u nás najdete kalhotky ve výprodeji, takže vás nakonec vyjdou na menší částku.

vložky a  <a href=tampony“ “ data-rich-file-id=“179241″ src=“https://mevik.cz/wp-content/uploads/critical-days-g50545b5c3_640_10_10_10_10_10_7.jpg“>

Proč je zkusit?
Kalhotky jsou vhodné od úplně první menstruace. Jednoduše se nosí místo spodního prádla a není potřeba k nim používat jakékoliv další pomůcky. Pojmou stejné množství tekutiny jako tampon či vložka, ale je potřeba myslet na používání kalhotek podle síly menstruace. Díky pravidelné výměně snížíte riziko protečení na nulu. Kalhotky koupíte v mnoha střizích a barvách. Díky velkému výběru si je zamilují i mladé slečny, kterým se většinou běžné vysoké kalhotky příliš nelíbí. Nosit je můžete vy i vaše dcera a obě s nimi budete určitě spokojené.

Powered by: Wordpress