Nákupy

I panelák může být uklizený

V takovém obytném domě, dejme tomu paneláku, žije, jak všichni víme, více domácností. A někdy je tu žijících lidí takříkajíc jako much. A čím víc lidí tu žije, tím spíše a tím rychleji se takový dům zaneřádí. Lidé tu šlapou po podlaze, opírají se o zábradlí, dotýkají se stěn i všeho ostatního, často tudy provedou i svého psa a možná i nějakého jiného zvířecího miláčka, a pak se tu zákonitě nemůže udržet čistota. A aby tu čisto bylo, musí nastoupit někdo, kdo tu uklidí.

obrázek koštěte

Někdy se obyvatelé takového domu dohodnou a v úklidu se střídají. Může to fungovat, ale nemusí, to záleží na těch lidech samotných. Jindy se třeba dohodnou a někdo z nich uklízí, zatímco mu za to ti ostatní poskytují dohodnutou finanční satisfakci. A i to může být řešení. Ale nejčastěji se tito rozumně nedohodnou. A pak mohou buď žít ve špíně, nebo si mohou zjednat někoho, kdo to bude uklízet za ně. A pokud potřebuje takový profesionální úklid bytových domů Praha, není nic snadnějšího než se obrátit na Modrého žraloka. Což je firma nabízející právě úklidové služby, a to mimo jiné i v podobných bytových domech.

Když je to potřeba, uklidí lidé z této firmy to, co je potřeba. Vytřou podlahy, setřou zábradlí i to, na co tu padá prach nebo na čem ulpívá jiná špína, vyčistí dveře i okna… Prostě udělají to, do čeho se většině lidí za normálních okolností nechce, snad kromě velkého předvánočního úklidu. A dům, jakkoliv frekventovaný, tak zase září čistotou a jeho obyvatelé na něj mohou být pyšní.

obrázek rejžáku

Pražané tak mají nebo mohou mít úklid ve svých domech vyřešený. Angažují Modrého žraloka tak, jak je to potřeba, a čisté je vše od sklepa až po půdu. A to firma nejen slibuje, ale také provádí společnou kontrolu s majiteli takových domů. Protože stejně jako za soudruhů platí ‚důvěřuj, ale prověřuj‘. A kdyby snad kvalita neodpovídala tomu, co bylo sjednáno, už dávno by bylo po Modrém žralokovi.

Powered by: Wordpress