Nákupy

Ideální řešení pro snížení spotřeby


Události posledních dvou let se nesou hlavně v duchu velkého zdražování. Zdražily potraviny, bydlení a hlavně energie, některým odběratelům dokonce o desítky tisíc korun ročně, přičemž lidé mají víceméně stejné příjmy i spotřebu. Zvýšila se ale cena za odebranou jednotku i za distribuci, takže se zvedly zálohy často i o tisíce korun měsíčně, a pro mnoho lidí je to opravdu nepříjemné, jelikož mají problém vyjít s měsíčním příjmem. Ke zdražování došlo i v okolních státech, ale tam už pozvolně ceny opět klesají, zatímco u nás tomu tak stále není. Někteří dodavatelé začali ceny snižovat, ale oproti zdražování jen nepatrně. Výkyvy jsou u cen energií běžné, ale toto byl extrém, který mnohé donutil k pořízení solárních panelů. Domácí solární elektrárna Joyce-energie může být řešením na mnoho problémů, a tím hlavním je právě nestabilita cen za elektřinu.

solarní panely

Plaťte méně
Pořízení solárních panelů je sice dražší řešení, ale návratnost už není tak dlouhá jako dřív. Navíc si můžete zažádat o dotace, takže je získáte za ještě lepší ceny než dřív. Díky dotacím budete platit méně, jelikož dotace vám část ceny pokryje. Byla by škoda promarnit takovou příležitost, a nakonec si kupovat panely později za vyšší cenu bez dotací.

solární panely

Existují různé panely, a my vám navrhneme řešení pro vaše bydlení. Můžete mít tak výkonné panely, že díky nim vyrobíte většinu nebo dokonce všechnu elektřinu, kterou spotřebujete, takže nebudete muset odebírat žádnou. Pokud máte běžnou spotřebu, vyrobíte si elektřinu sami. Existuje i ostrovní řešení, díky kterému budete mít tolik elektřiny, že vám vystačí například i pro případ výpadků nebo odstávky. Díky tomu nebudete závislí na dodávkách už ani minutu. Je to ideální pro všechny, kteří chtějí mít větší jistotu nezávislosti a nižších výdajů za energie. Rádi vám pomůžeme vybrat co je pro vás vhodné.

Powered by: Wordpress