Nákupy

Budete rekonstruovat?


Sehnat v dnešní době schopného řemeslníka, který vás nesedře z kůže a který bude mít čas dříve než za rok, je snad nemožné. I to je důvod, proč mnoho lidí začalo řešit potřebu řemeslníka svépomocí. Sehnat kohokoliv kdo nemá obě ruce levé je opravdu těžké a někdy je to běh na dlouhou trať. Jestli i vy zrovna hledáte někoho kdo vám udělá novou koupelnu, musíte hledat už o několik měsíců dříve než budete chtít mít hotovo. Hledat se musí na internetu, kde se lidé dělí o svoje zkušenosti s jednotlivými živnostníky i stavebními firmami.

moderní koupelna

Vzdali jste to?
Pokud vám zdraví dovolí a máte dost kuráže na to abyste zkusili stavební práce sami, můžete si nejprve načíst postupy, které je potřeba dodržet. Než položíte dlažbu a nalepíte obklady, musíte si udělat nové odpady, elektřinu i vodu. Jakmile máte tento základ včetně omítek a podlahy hotový, můžete se pustit do další práce. Nezapomeňte ani na topení, koupelna bez topení není zrovna příjemné místo. Spousta lidí bere koupelnu v dnešní době jako domácí wellness a tráví v ní poměrně hodně času, takže mrznout byste v ní určitě nechtěli. Do koupelny si většina lidí dává podlahové topení, protože je velice příjemné když jde teplo od nohou.

světlá koupelna

Po instalaci topných těles do podlahy můžete začít vybírat obklady a dlažbu. Do koupelny byste neměli vybírat nic lesklého, pokud nechcete klouzat po zemi. Vyhnete se tak úrazům. Na barvě v podstatě nezáleží, ale pokud nemáte v koupelně okno, volte raději světlejší tóny.
Chcete snadnou údržbu? Vyhněte se plastickým obkladům a širokým spárám světlé barvy.

Pokud máte vybráno a chcete se pustit do práce, nezapomeňte si pořídit terče na dlažbu, které vám pomohou jednotlivé kusy dlažby udržet v rovině. Díky terčům budete mít dlažbu i obklady rovně, a na výsledky své práce budete moct být právem pyšní. Jestli si ale nevěříte, přece jen nechte raději obklady i dlažbu na obkladači.

Powered by: Wordpress